Mi, 11.05.
17:30 bis 19:17
Kunstbauerkino 1
Obce niebo / Fremder Himmel / Podivné nebe
Darsteller | Występują | Hrají: Agnieszka Grochowska, Bartłomiej Topa, Barbara Kubiak, Ewa Fröling, Tanja Lorentzon - Regie | Reżyseria | Režie: Dariusz Gajewski
Mi, 11.05.
17:30 bis 18:54
Kunstbauerkino 2
Arlette. Mut ist ein Muskel. / Arlette. Odwaga jest siłą. / Arlette. Odvaha je sval.
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Florian Hoffmann
Mi, 11.05.
20:00 bis 22:00
Kunstbauerkino 1
 
Kurzfilmprogramm 1 | Filmy krótkometrażowe: blok I | Krátké filmy: blok I
 
Mi, 11.05.
22:00 bis 23:30
Kunstbauerkino 1
Czerwony Pająk / Die rote Spinne / Červený pavouk
Darsteller | Występują | Hrají: Filip Pławiak, Adam Woronowicz, Julia Kijowska, Wojciech Zieliński, Małgorzata Foremniak, Piotr Głowacki - Regie | Reżyseria | Režie: Marcin Koszałka
Do, 12.05.
15:00 bis 16:32
Kunstbauerkino 1
Abschied von Horno / Pożegnanie z Horno / Rozloučení s Hornem
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Gottfried Schwemmer
Do, 12.05.
15:00 bis 15:15
Kunstbauerkino 1
 
Sorbische Ostern / Górnołużycka Wielkanoc / Hornolužické Velikonoce
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Frank Dietrich
Do, 12.05.
17:00 bis 17:20
Kunstbauerkino 2
 
Leipzig von oben / Lipsk z góry / Lipsko shora
Darsteller | Występują | Hrají: Schwarwel - Regie | Reżyseria | Režie: Schwarwel
Do, 12.05.
17:30 bis 19:05
Kunstbauerkino 1
Rodinný film / Familienfilm / Film familijny
Darsteller | Występują | Hrají: Karel Roden, Vanda Hybnerová, Jenovéfa Boková, Daniel Kadlec, Martin Pechlát, Eliška Křenková - Regie | Reżyseria | Režie: Olmo Omerzu
Do, 12.05.
17:30 bis 19:00
Kunstbauerkino 2
Der Ost-Komplex / Kompleks Wschodu / Východní komplex
Darsteller | Występują | Hrají: Mario Roellig - Regie | Reżyseria | Režie: Jochen Hick
Do, 12.05.
20:00 bis 21:33
Kunstbauerkino 2
Toto si surorile lui / Toto und seine Schwestern / Toto i jego siostry / Toto a jeho sestry
Darsteller | Występują | Hrají: Hovarth Ilie Nicusor Gabriel Petre, Andreea Violeta Petre, Ana-Maria Badulescu Petre - Regie | Reżyseria | Režie: Alexander Nanau
Do, 12.05.
20:00 bis 22:02
Kunstbauerkino 1
Landstück / Kawałek ziemi / Kus země
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Volker Koepp
Do, 12.05.
22:00 bis 23:31
Kunstbauerkino 1
Mallory
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Helena Třeštíková
Do, 12.05.
22:00 bis 23:19
Kunstbauerkino 2
Ani ve snu! / Nicht mal im Traum! / Tylko we śnie!
Darsteller | Występują | Hrají: Barbora Štikarová, Toman Rychtera, Veronika Pouchová, Jáchym Novotný - Regie | Reżyseria | Režie: Petr Oukropec
Fr, 13.05.
15:00 bis 16:08
Kunstbauerkino 1
Bracia / Brüder / Bratři / Brothers
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Wojciech Staroń
Fr, 13.05.
15:00 bis 16:10
Kunstbauerkino 2
Český žurnál: Blízký daleký východ / Tschechisches Journal: Naher ferner Osten / Czeski żurnal: Bliski daleki Wschód
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Filip Remunda
Fr, 13.05.
17:30 bis 19:10
Kunstbauerkino 2
Cesta do Říma / Droga do Rzymu / Der Weg nach Rom
Darsteller | Występują | Hrají: Václav Hrzina, Berenika Kohoutová, Nina Divíšková, Jan Englert, Zbigniew Zamachowski - Regie | Reżyseria | Režie: Tomasz Mielnik
Fr, 13.05.
18:00 bis 18:25
Kunstbauerkino 1
 
Struga – Bilder einer Landschaft / Struga - pejzaże / Struga – Obrázky jedné krajiny
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Konrad Herrmann
Fr, 13.05.
20:00 bis 21:46
Kunstbauerkino 2
Eva Nová
Darsteller | Występują | Hrají: Emília Vášáryová, Milan Ondrík, Anikó Vargová, Žofia Martišová - Regie | Reżyseria | Režie: Marko Škop
Fr, 13.05.
20:00 bis 21:20
Kunstbauerkino 1
Luca tanzt leise / Luca tańczy po cichu / Luca tančí tiše
Darsteller | Występują | Hrají: Martina Schöne-Radunski, Hans-Heinrich Hardt, Sebastian Fräsdorf, Claudia Jacob, Deleila Piasko, Tobias Borchers, Ruth Bickelhaupt - Regie | Reżyseria | Režie: Philipp Eichholtz
Fr, 13.05.
20:00 bis 20:05
Kunstbauerkino 1
 
Gleichgewicht / Równowaga / Rovnováha
Darsteller | Występują | Hrají: Denise T. - Regie | Reżyseria | Režie: Bernhard Wenger
Fr, 13.05.
22:00 bis 23:33
Kunstbauerkino 1
Her Composition / Ihre Komposition / Jej kompozycja / Její kompozice
Darsteller | Występują | Hrají: Joslyn Jensen, Christian Campbell, Margot Bingham, Heather Matarazzo, Kevin Breznahan, John Rothman, Lulu Wilson - Regie | Reżyseria | Režie: Stephan Littger
Fr, 13.05.
22:00 bis 23:30
Kunstbauerkino 2
Baby Bump
Darsteller | Występują | Hrají: Kacper Olszewski, Agnieszka Podsiadlik, Sebastian Łach, Andrzej Mastalerz - Regie | Reżyseria | Režie: Kuba Czekaj
Fr, 13.05.
22:00 bis 22:06
Kunstbauerkino 2
 
Kennys Erleichterung / Ulga Kenny'ego / Kennyho úleva
Darsteller | Występują | Hrají: David Schäfer, Simon Ufer, Pascal Meaubert - Regie | Reżyseria | Režie: David Schäfer
Sa, 14.05.
13:00 bis 13:56
Kunstbauerkino 2
Amnezja / Amnesie / Amnézie
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Jerzy Śladkowski
Sa, 14.05.
15:00 bis 16:25
Kunstbauerkino 1
Dybuk. Rzecz o wędrówce dusz / Dybuk. Über die Seelenwanderung / Dybuk. O cestě duše
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Krzysztof Kopczyński
Sa, 14.05.
15:00 bis 16:22
Kunstbauerkino 1
Die kleinste Armee der Welt / Najmniejsza armia świata / Nejmenší armáda světa
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Martin Gerner
Sa, 14.05.
17:30 bis 18:58
Kunstbauerkino 2
Češi proti Čechům / Tschechen gegen Tschechen / Czesi przeciwko Czechom
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Tomáš Kratochvíl
So, 15.05.
15:00 bis 16:24
Kunstbauerkino 1
Land am Wasser / Zamek z piasku / Zámek z písku
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Tom Lemke
So, 15.05.
15:00 bis 16:00
Kunstbauerkino 2
Boží mlýny / Gottes Mühlen / Boże młyny
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Josef Císařovský
So, 15.05.
17:30 bis 18:22
Kunstbauerkino 1
This is not paradise / To nie jest raj / Tohle není ráj / Dies ist nicht das Paradies
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Gaia Vianello, Lisa Tormena
So, 15.05.
20:00 bis 21:29
Kunstbauerkino 2
Der Nachtmahr / Koszmar nocny / Noční můra
Darsteller | Występują | Hrají: Carolyn Genzkow, Wilson Gonzalez Ochsenknecht, Sina Tkotsch, Alexander Scheer, Kim Gordon - Regie | Reżyseria | Režie: Akiz Ikon
So, 15.05.
20:00 bis 21:40
Kunstbauerkino 1
Darsteller | Występują | Hrají: Dorota Kuduk, Lesław Żurek, Weronika Lewoń, Kamil Przystał, Filip Kosior - Regie | Reżyseria | Režie: Piotr Chrzan